Ogłoszenia parafialne

III   NIEDZIELA   ZWYKŁA                                                            Będzin 25.01.2015 r.

OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiaj jest trzecia Niedziela zwykła w roku liturgicznym.

2. Na Mszy świętej o godz. 10.30 zostaną przedstawione Jasełka przygotowane przez nauczycieli i dzieci z przedszkola Zespołu Szkół Nr 2, na które serdecznie zapraszamy !

3. W poniedziałek przypada Dzień Islamu w Kościele Katolickim.

4. Informujemy, że 1 lutego, w przyszłą niedziela w TV Trwam będzie można zobaczyć retransmisję z koncertu galowego Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika w Będzinie. Serdecznie zapraszamy do oglądania.

5. Rodzice małego Pawełka kwestują po Mszy świętej przy wyjściu z kościoła na zakup leków pomocnych do przeszczepu szpiku kostnego.

6. W dniach 1-3 maja ks. Łukasz zaprasza na pielgrzymkę do Ludźmierza, Bachledówki i do Sanktuarium na Krzeptówkach. Koszt to ok. 250 zł. Zapisy do końca stycznia w zakrystii lub bezprośrednio u ks. Łukasza.

7. W czwartek kończymy kolędę. Ewentualne uzupełnia tzw. poprawki kolędy, prosimy zgłaszać osobiście do księży. W piątek popołudniu i w sobotę w godzinach przedpołudniowych  przewidujemy czas na zgłaszane wizyty poprawkowe.

8. W minionym tygodniu odeszli z naszej Parafii zmarli Śp. :  +  Józefa Grabska l.84, Romualda Fordymacka l.77, Jan Bałaga l.71, Stanisława Stępień l. 90, Irena Szarf l.94, Zofia Paruzel l.78.

Zdrowaś Maryjo…Wieczny odpoczynek…